O naszym ośrodku wypoczynkowym nad morzem

Nasz ośrodek

Nowo wybudowany Ośrodek u Górali to idealne miejsce na wczasy nad morzem. Na kompleks składają się malownicze domki, przygotowane na wypoczynek w uroczej miejscowości nad Bałtykiem – Wicie koło Darłowa. Nasz ośrodek wypoczynkowy znajduje się zaledwie 250 metrów od plaży, dzięki czemu od piaszczystego brzegu dzieli Was krótki spacer. Kompleks jest ogrodzony, a na jego terenie znajduje się parking, plac zabaw dla dzieci, kominki do grillowania.

Domki

Nasz ośrodek wypoczynkowy tworzy 11 letniskowych domków nad morzem. Każdy z nich jest przystosowany do ugoszczenia grupy maksymalnie 8-osobowej, dzięki czemu idealnie nadają się na wakacje z rodziną lub znajomymi. W każdej z tych letniskowych, drewnianych rezydencji znajduje się salon z telewizorem i aneksem kuchennym oraz łazienka. Na poddaszu mieszczą się natomiast dwie sypialnie. Przed wejściem rozciąga się taras, na którym można napić się porannej kawy podczas wczasów lub zorganizować grilla w czasie wakacyjnego pobytu. Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy Internet.

Okolica

Sprawdzając ośrodki wypoczynkowe nad morzem zastanawiacie się, czy okolica zapewni Wam przyjemne wakacje nad Bałtykiem? Rezerwując nasze domki możecie być tego pewni! W pobliżu znajduje się bar z domowymi obiadami, smażalnie ryb, restauracje oraz sklepy spożywcze, gdzie można skorzystać z oferty gastronomicznej – często opartej na lokalnych produktach – oraz zrobić zakupy. Z atrakcji w pobliżu godne polecenia jest Jezioro Kopań (około 3 km od ośrodka) oraz Darłówek i Jarosławiec, do których prowadzą ścieżki rowerowe.